Tranzity aneb vesmírné počasí

aneb vesmírné počasí 

16. 6. 2024 /// written by Jana /// 5 minut čtení

Vítejte u našeho historicky prvního blog postu, který nejen vizuálně doplňuje díl podcastu o Tranzitech aneb vesmírné počasí. Neustále se koupeme v proudu neutrin, která nesou otisk planet a jejich postavení v konkrétní bráně. Tranzit nám přináší vhled v jakém energetickém programu se v daný čas nacházíme. Podíváme se společně také na mechaniku pohybu rave mandalou a porovnáme rychlosti pohybu planet.

Jak tranzit vypadá?

Tranzit je aktuální postavení planet v daný den a čas. Tranzit je v základu uváděn v UTC case. Což pro základní zobrazení esence daného dne postačí. Pro fajnšmakry je zde možnost v rámci Geneticmatrix v pro verzi mít podrobný tranzit v konkrétní termín a čas. V tomto článku se budeme držet toho základního zobrazení.

Tranzit nám zobrazuje v jaké bráně stojí jednotlivé planety. To můžete vidět jak v seznamu po straně bodychartu. Stejně tak jako znáte ze své mapy, kdy jsou jednotlivé aktivace zakreslené v samotném bodychartu.

Aktuální tranzit můžete najít na hlavní stránce
 geneticmatrix.com nebo na jovianarchive.com/just_now.

 

Tedy z tohoto zobrazení můžeme vyčíst nejen esenci solárního tranzitu v daný den. Ale také si navnímat, jaké další aspekty v našem životě se mohou v ten daný den navíc objevit. Solární tranzit, tedy postavení Slunce je ta nejsilnější esence toho dne. Země stojí vždy v opozitní bráně v mandale.

Vše je v neustálém pohybu

Na následujících zobrazeních tranzitů si můžete všimnou proměny, která se stala za jeden týden.
Některé planety se posunuly výrazně, některé jen drobě.
Například Merkur se posunul z brány 35 do brány 15, což je posun o 3 brány.
Kdežto Jupiter stále stojí v bráně 20, posun se zde stal na úrovni linky, kdy ze čtvrté linky se posunul do šesté linky.
Pluto udělalo posun minimální, a to v rámci bravy.

Na následujících zobrazeních tranzitů si můžete všimnou proměny, která se stala za jeden týden. Některé planety se posunuly výrazně, některé jen drobě.

Například Merkur se posunul z brány 35 do brány 15, což je posun o 3 brány. Kdežto Jupiter stále stojí v bráně 20, posun se zde stal na úrovni linky, kdy ze čtvrté linky se posunul do šesté linky. Pluto udělalo posun minimální, a to v rámci bravy.

Toto je vesmírné počasí v době nahrávání podcastu,
tedy v pondělí 10. 6. 2024.

Tento den byl zabarvené vlivným a podpůrným sdílením, které mohlo vést k podpoře manifestace, rozvoje a vzdělání. Podpořená skrze energii ega, které selektivně dokáže zapomínat ve prospěch podpory kmene. 

Toto je tranzit ze dne 17. 6. 2027,
kdy vyšel podcastový díl Tranzity aneb vesmírné počasí.

Esence tohoto dne byla pragmatickou obezřetností, co kdy sdílet nebo nesdílet na základě sociální interakce. Podpořená  nesobeckou energií představ a míru. 

Rave mandala vyobrazuje vnitřní mechaniku pořadí brán v mandale. Ukazuje nám tedy pořadí jakými branami budou planety procházet. Planety putují po mandale proti směru hodinových ručiček.

Počáteční brána je brána 41, brána Stahu a Úbytku, která je v našem DNA spojena se startovacím kodonem. Kodonem, který je u zrodu všech translací v našem těle. Brána 41 je tedy na začátku každého nového cyklu.

V detailním zobrazení si můžete všimnout, že každá brána má v sobě 6 dílů, které odpovídají šesti linkám hexagramu. Tedy všechny planety postupně procházejí každou branou v každé lince.

Linky jdou v pořadí od první po šestou.

Rychlost pohybu planet rave mandalou

Každá planeta se pohybuje po rave mandale jinou rychlostí. Tento pohyb kopíruje pohyb planety po obloze. Slunce oběhne celou mandalu za jeden rok, tedy 365-366 dní. Měsíc ji oběhne za 28-29 dní. Tedy Měsíc během v jedné bráně stráví 8-9 hodin, tedy během dne vystřídá 2-3 brány. Když to Slunce v jedné bráně vydrží cca 6,5 dne, tedy v jedné lince stráví cca 22 hodin. 

Video níže znázorňuje porovnání pohybu Měsíce a Slunce & Země, která je vždy v opozici ke slunci. 

Délka oběhu rave mandalou/délka setrvání v jedné bráně


Slunce & Země …… 365 dní/cca 6 dní
Měsíc ……………….28,5 dne/cca 8hodin
Měsíční uzly ………….18,5 roku/106 dní
Merkur………………………… 88 dní/1,4 dne
Venuše ……………. cca 225 dní/3,5 dne
Mars …………………… 687 dní/cca 11 dní
Jupiter ……………. cca 12 let/cca 68 dní
Saturn …………. cca 30 let/cca 168 dní
Uran …………………… 84 let/cca 480 dní
Neptun …………….. cca 165 let/2,6 roku
Pluto …………………. cca 248 let/3,9 roku

Závěrem

Tranzit je obsáhlé téma, které jsme se zde snažily pojmout ve zkratce a prakticky. 
Budeme se těšit u dalšího článku, ve kterém se podíváme, co nám přinášejí esence jednotlivých planet v tranzitu.
Děkujeme, že jste dočetli až sem. 

Dejte nám do komentáře vědět, co by vás ještě k tranzitům zajímalo.

Sdílejte článek dalším nadšencům Human designu

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *